
Асфальтта FUBAG AL-I d500мм/ 25.4 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асфальтта FUBAG AL-I d500мм/ 25.4 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3673 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 58428-4 |
| Салмақ | 4,7 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG тас кескіш станоктарына арналған D 30 мм-ден 25,4 мм-ге дейінгі адаптер сақинасы, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 8 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 500 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 25,4 |
| Ұзындық_шиптор | 520.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/c0d/arkltzg3syzurrs75tqk7plgf0rbq8yo/AL_ID500_58428_4_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | Асфальтта FUBAG AL-I d500мм/ 25.4 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 36210.00 |
| Ең төменгі баға | 36210.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Асфальтта FUBAG AL-I d500мм/ 25.4 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Асфальтта FUBAG AL-I d500мм/ 25.4 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | GB1D0G0QTSB79P, 4FB38L0SIE8TB7 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | Арнайы техника. Ылғалды кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8465 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20060407 |
| Мақалалар | Плиткаларды плитка кескішпен және басқа құралдармен қалай кесуге болады, Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 3,6 |
| Шиптордың ені | 520.00 |
| Штрих-код | 4047579584285 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

