
Жылу шымылдығы ТС-3 (тепловентилятор) 220 В, 3 режим, 1500-3000 Вт, 24 градус Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТС-3 электрлік жылу қалқасы тар бағытты ауа ағынын жасайды, бұл әртүрлі климаттық аймақтарды бөлуге мүмкіндік береді, мысалы, ішкі ауаны сыртқы ауадан бөлуге мүмкіндік береді. Ол қыста сызбалармен және суық ауамен жақсы күреседі, ал жазда кондиционерленген бөлмедегі температураның жоғарылауын болдырмайды. Ауа-жылу шымылдығы терезе немесе есік ойықтарының үстіне орнатылады және ауа ағынының жылдамдығын 7.9 м/с қамтамасыз етеді. 220 В желісінен қуат алады, сондықтан үйде қолдануға жарамды. Бейтарап стильде жасалған, ол кез келген интерьерде керемет көрінеді. Артықшылықтары: 2 қуат режимі - 1,5 және 3 кВТ - орнату аймағында ішінара және толық жылытуды қамтамасыз етеді және желдеткіш жылытқышты электр энергиясын ұтымды пайдалана отырып, әртүрлі мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді. Жылу пердесі бөлмедегі қолайлы температураны ұстап қана қоймайды, сонымен қатар түтіннің, шаңның және ұсақ жәндіктердің енуіне жол бермейді. Кіріктірілген термоқорғаныс жылу шымылдығын қызып кету салдарынан сынудан қорғайды. Корпус полимерлі жабыны бар қаңылтыр болаттан жасалған, сондықтан ол коррозияға төзімді және құрылымдық элементтерді зақымданудан қорғайды. Инелі қыздырғыш элемент белгіленген температураға дейін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді. Пердені пайдаланудың қарапайымдылығы үшін басқару пернелерінің артқы жарығы қамтамасыз етілген. Ол арқылы пайдаланушы құрылғының қандай режимде жұмыс істейтінін визуалды түрде анықтай алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 650 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96440_manual_web.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 986-Тепловые завесы |
| Ойықтың максималды биіктігі | 2.2 мм |
| Ойықтың максималды ені | 0.8 м |
| Максималды номиналды ток | 14 А |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Шығардағы ауа ағынының жылдамдығы | 7,9 м/с |
| Монтаждау тәсілі | Горизонтальный |
| Қыздыру элементінің түрі | ститч |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Максималды қуат режимінде шығатын ауа температурасының жоғарылауы, кем емес | кемінде 24 °С |
| Штрих-код | 4606800062581 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

