
Инфрақызыл жылытқыш ИН-1500 (ауа жылытқыш) 220В, 1400 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаттылығы 1400 Вт Сибртех ИҚ-1500 төбелік жылытқыш жылуды 15 м2 аумаққа біркелкі таратады. Ол үй ішіндегі ауаны кептірмейді және ауадағы ұсақ шаң бөлшектерін жағудан жану өнімдерін шығармайды. Жылытқыш 230 В желісімен жұмыс істейді, сондықтан ол үйдің, кеңсенің және басқа жабық үй-жайлардың жағдайларына өте жақсы сәйкес келеді. Модель қарапайым қолданумен ғана емес, сонымен қатар қысқа дизайнмен де сипатталады, сондықтан ол кез келген интерьерде үйлесімді көрінеді. Артықшылықтары: Корпустың қабырғалары ыстыққа төзімді полимерлі жабынмен жасалған. Шағылыстырғыш экран мен жылу оқшаулағыш төсемнен тұратын кешен жылытқыш корпусының қызуына кедергі келтіреді және радиацияның негізгі бөлігін жылыту аймағына бағыттайды. Биіктікте біркелкі қыздыру – жылу бүкіл бөлмеге жоғарыда "қызып кеткен" және төменде суық аймақтар болмайтындай етіп бөлінеді. Нәтижесінде адам тезірек жылынады және аяғында суықты сезбейді. Қолайлы климат – төмендегі температура жоғарыдағыдан 1-2°С жоғары, осының арқасында ауаның тазалығы сезіледі және суық мезгілде жиі желдетудің қажеті жоқ. Электр энергиясын аз тұтыну – жылытқыш конвекторлық аналогтар сияқты ауаны шығармайды, бірақ заттар мен беттерге бірден әсер етеді, сондықтан бөлмедегі температура тезірек көтеріледі, сонымен қатар пайдаланылмаған кеңістіктердің жылынуы жойылады. Осылайша, суық мезгілде пайдаланушы электр энергиясы үшін артық төлем жасамауы керек. Дыбыссыз жұмыс – жылытқышта желдеткіштер жоқ, сондықтан бөлмені жылыту мүлдем тыныш және ыңғайсыздық тудырмайды. Жинақтағы монтаждау жинағы – алынбалы қақпақтың астындағы арнайы бөлімде жылытқышты төбеге орнатуға және сымдарға қосуға арналған бөлшектер бар, сондықтан оны сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1695 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96445_96446_96447_manual_web.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Орнату биіктігі | 1.8 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 987-Инфрақызыл жылытқыштар |
| Қуат | 1.4 кВт |
| Қыздырғыш элемент | излучающая панель |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | без термостата, потолочная установка |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800062604 |
- Бағасы: 12 017 ₸

