
"Era" құрама бұрағыш, SL5/PH1, SL6/PH2, CrV, үш компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "Era" 13381 құрама бұрағыш штангамен және екі жақты қашаулармен жабдықталған, бұл SL5,0/PH1, SL6,0/PH2 саңылаулары бар бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Құрал құрылыс, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби қолдануға арналған. 75 мм штангасы бар бұрағыш ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін өзекті. Артықшылықтары Штанга мен қашаулар жасалатын хром-ванадийлі болат олардың беріктігі мен жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Штанганың хромдалған жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Бұрауыштың жұмыс бөлігі құралдың жоғары жүктемелерге төтеп беруіне мүмкіндік беретін 50-56 HRC қаттылығына дейін сөндірілді. Қосылатын алтыбұрыштағы серіппелі қысқыш шар биттердің сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Саусақ асты ойықтары бар үш бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, бұл бұрауышты жұмыс істеуге ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.236 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 233 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996137995 |
- Бағасы: 1 582 ₸

