
"Era" бұрауыштар жинағы, 8 дана, CrV, үш компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "Era" 13380 8 дана бұрағыш жинағы, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті тұтқалары бар, PH және SL саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Бұл ретте бұрауышты бекіткіші орнатылған күйде бір қолмен бағыттауға болады, себебі әрбір бұрауыштың жұмыс бөлігі магниттелген. Жинақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады және жабдық пен тұрмыстық техниканы жөндеу кезінде, сондай-ақ жиһазды құрастыру кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Өзектер жоғары беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Шыңдалған жұмыс бөліктерінің қаттылығы 50-56 HRC, бұл бұрағыштардың жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Штангалардың беті хромдалған, ал ұштары фосфатталған, сондықтан құралдар коррозиядан қорықпайды. Саусақ асты ойықтарында ойықтары бар эргономикалық үш бөліктен тұратын тұтқалар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Бұрауыштар пластик ілулі сөремен бірге жеткізіледі, бұл оларды сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.892 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 307 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвесная полка |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996137988 |
- Бағасы: 4 370 ₸

