
Соғылған балта, құрастырылған, 680/980 г, ағаш балта, 400 мм, Ал (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 680 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 400 мм ағаш балтасы бар, жалпы салмағы 980 г соғылған АО 21689 балтасы ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.Артықшылықтарысапалы өнімділік — пышақ 60 Г болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Қайралған балта жүзін сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кенепті сенімді бекіту — жүріс бөлігінде болат сына орнатылған.Сыртқы әсерлерден қорғау — ағаш балта олифамен қапталған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Жайманың салмағы | 680 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058683 |
- Бағасы: 3 955 ₸

