
Біліктерге арналған пластмасса кювета, 350 х 330 мм Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кювета Sparta 81414 350 х 330 мм арналған теру, прокаттау және сығу лак-бояу материалдары. Бұл ыңғайлы құрылғы бояу жұмыстарын жүргізген кезде роликтегі бояудың шығыны мен мөлшерін бақылау үшін пайдалы болады, бұл сапалы бояуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Кювета қарқынды пайдалануға оңай төтеп бере алады, өйткені ол еріткіштерге төзімді соққыға төзімді пластиктен жасалған. ЛБМ үнемді жұмсау және олардың білікке біркелкі таралуы үшін бедерлі платформа қарастырылған. Кювета оның тұрақтылығын қамтамасыз ететін кең аяқтармен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Тереңдігі | 67 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Ұзындығы | 333 мм |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
| Ені | 328 мм |
| Штрих-код | 4606800055835 |
- Бағасы: 314 ₸

