
Соғылған балта, құрастырылған, 1240/1650 г, ағаш балта, 500 мм, Б, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта Б 21667 жұмыс бөлігінің салмағы 1240 г және ағаш балта 500 мм, жалпы салмағы 1650 г, тұрмыста пайдалануға арналған. Кішкентай, түзу жүзі бар құрал ағаштың кез келген түрін кесуге және кесуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыжоғары сапа — тор 60 Г болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Жүріс орнындағы болат сына — кенеп пайдалану кезінде сырғып кетпейді.Зауыттық қайрау — құралды сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кеуіп кетуден қорғау — ағаш балта олифамен сіңдірілген.Қатты соққы — балтаның салмағы 1650 г, тұтқасының ұзындығы 500 мм.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.63 кг |
| Жайманың салмағы | 1240 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058720 |
- Бағасы: 5 083 ₸

