
"Туристік" құрастырылған соғылған балта, 630/900 г, 400 мм (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Туристік" балта 21666, жұмыс бөлігінің салмағы 630 және балтасы 400 мм, жалпы салмағы 900 г, жорықта таптырмас көмекші болады. Оның арқасында ағашты кесуге және кесуге болады. Қарапайым, бірақ функционалды құрал үй шаруашылығында бұталар мен бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға пайдалы.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г берік болаттан жасалған және шыңдалған.Балта зауытта қайралғандықтан жұмысқа толығымен дайын.Кенептің жүріс бөлігінде сырғып кетуін болдырмау үшін болат сына қарастырылған.Қайың балтасы кептіру майымен сіңдірілген, қолыңызға ыңғайлы орналасады және ылғалға төзімді.Тұтқасының ұзындығы 400 мм және салмағы 900 г жеңіл болғандықтан, құралды тасымалдаушы сөмкеде немесе рюкзакта тасымалдау оңай.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.63 кг |
| Жайманың салмағы | 630 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058713 |
- Бағасы: 4 364 ₸

