
"Мясоруб" жинағында соғылған балта, 2460/2870 г, 500 мм, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Ет тартқыш" 21682 соғылған балта, салмағы 2460 г жұмыс бөлігі және 500 мм балта, жалпы салмағы 2870 г, ұшаларды кесу үшін қолданылады. Бұл фермада, базарда, мейрамхананың асханасында ет өнімдерін дайындауға немесе сатуға дайындау үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г жоғары сапалы болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Пышақ зауытта өткір қайралған, сондықтан құралды сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Жүріс орнында орнатылған болат сынаның арқасында кенеп пайдалану кезінде сырғып кетпейді.Кеуіп кетуден қорғау үшін ағаш балта кептіру майымен сіңдірілген.Ұзындығы 500 мм тұтқасы бар салмағы 2870 г қуатты балта ет пен сүйекті тиімді кесуге мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.85 кг |
| Жайманың салмағы | 2460 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4630001880392 |
- Бағасы: 10 889 ₸

