
Пластмассадан жасалған бұйымдарды кесуге арналған қайшы, 180 мм, D 42 мм-ге дейін Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайшы Спарта 78400, 180 мм, диаметрі 42 мм-ге дейінгі пластмассадан жасалған бұйымдарды кесуге ыңғайлы. Олар құбыр жүйелерін жөндеу және монтаждау кезінде күнделікті өмірде таптырмас нәрсе. Ратчет механизмінің арқасында қайшы полипропилен құбырларын шебердің ең аз күшімен оңай кеседі. Артықшылықтары Қалақ 65Mn болаттан жасалған және өткір қайралған, бұл құралдың сенімді және ұзақ қызмет етуінің кілті болып табылады. Алюминий корпус қажетті беріктікке ие және қайшының құрылымын ауырлатпайды, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Пышақтардың никельмен қапталуы оларға коррозияға төзімділік береді. Қайшы қауіпсіз тасымалдау және сақтау үшін құлыптау кронштейнімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.237 кг |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Құбырдың максималды диаметрі | 42 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996136929 |
- Бағасы: 1 920 ₸

