
Пластмассадан жасалған бұйымдарды кесуге арналған қайшы, ұнтақ жабыны, D 42 мм-ге дейін Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 78404 ұнтақпен қапталған қайшы диаметрі 42 мм-ге дейінгі пластмассадан жасалған бұйымдарды кесуге арналған. Олар тұрмыста құбыр жүйелерімен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ратчет механизмінің арқасында қайшы шебердің ең аз күш-жігерімен материалдарды оңай кеседі. Артықшылықтары Сенімділік және жоғары ресурс — үшкір қайралған қалақ 65 Mn болаттан жасалған. Төзімділік — корпус коррозияға ұшырамайтын жеңіл алюминий қорытпасынан жасалған. Қауіпсіз тасымалдау және сақтау — құлыптау кронштейні тұтқалардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді. Жеңіл және берік қайшы — корпус алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Құбырдың максималды диаметрі | 42 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996136899 |
- Бағасы: 2 578 ₸

