
FUBAG BE-I алмазды кескіш дискі d600мм/ 25.4 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG BE-I алмазды кескіш дискі d600мм/ 25.4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3680 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 58424-4 |
| Салмақ | 7,525 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG тас кескіш станоктарына арналған D 30 мм-ден 25,4 мм-ге дейінгі адаптер сақинасы, Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 600 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 25,4 |
| Ұзындық_шиптор | 660.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/f7a/1u0vdas1fj3vxz9dhw3p5a5aro8jzxqa/BE_ID600_58424_4_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG BE-I алмазды кескіш дискі d600мм/ 25.4 мм |
| Ең жоғары баға | 45240.00 |
| Маркерлер | Жаңа өнім, Ай тауары |
| Ең төменгі баға | 45240.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG BE-I алмазды кескіш дискі d600мм/ 25.4 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG BE-I алмазды кескіш дискі d600мм/ 25.4 мм |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | GB1D0G0R2652Q4, 4FB38L0SIDKFA6 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | Арнайы техника. Ылғалды кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6921 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20060406 |
| Мақалалар | Плиткаларды плитка кескішпен және басқа құралдармен қалай кесуге болады, Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Шиптордың ені | 660.00 |
| Штрих-код | 4047579584247 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

