
5 тісті тырма, 85 х 440 мм, болат, ұзартылған тұтқа, гүл жалбызы, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER MINT 62046, 85 x 440 мм 5 тісті тырма, болат, ұзартылған тұтқасы бар, шағын жер учаскелерінде бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар топырақты қопсыту үшін қолданылады, сонымен қатар кереуеттер мен гүлзарлардағы қоқыстарды жинауға жарамды. Құрал тұтқамен жабдықталғандықтан пайдалануға толығымен дайын. Артықшылықтары Ұштары ұштары бар қалыңдатылған тістер топырақтың сапалы аэрациясын қамтамасыз ете отырып, топырақ түйіршіктерін тиімді түрде бұзады. Тулейкасы бар жұмыс бөлігі конструкциялық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тырма тозуға төзімді. Тырма жүктемелерге жақсы төзімділігімен ерекшеленеді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Иммерсиялық пленка коррозиядан қорғайды, яғни тырма ұзақ уақыт қызмет етеді. Сырғанауға қарсы жабыны бар жұмсақ, ұзартылған тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқаның жоғарғы жағында ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.244 кг |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996137056 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

