
Түбір кетіргіш, 480 мм, болат, ұзартылған тұтқа, Flower Mint, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER MINT 62049 ұзартылған тұтқасы бар 480 мм болат түбір кетіргіш аумақты күтіп ұстау үшін қолданылады. Ол гүлзарлардан, төсектерден, жылыжайлардан одуванчиктерді, жусандарды және басқа да тамырлы арамшөптерді жоюға мүмкіндік береді. Екі тісті ұшы бар жартылай шеңберлі жұмыс профилі топыраққа оңай еніп, жұмыс тиімділігін арттырады. Артықшылықтары Орташа көміртекті болаттан жасалған тамыр кетіргіш жоғары беріктігіне байланысты ұзақ уақыт қызмет етеді. Иммерсиялық пленка тозуға төзімділігі жоғары және тамыр кетіргішті коррозиядан сенімді қорғайды. Ұзартылған 260 мм тұтқасы жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады, ал резеңке төсемінің арқасында ол қолыңызда сырғып кетпейді. Аспаптың жоғарғы жағында ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.251 кг |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996137087 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

