
Желдеткіш 9 тісті тырма, 145 х 500 мм, болат, ұзартылған тұтқасы, Flower Mint, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш тырма 9 тісті Palisad FLOWER MINT 62050, 145 x 500 мм, болат, ұзартылған тұтқасы бар, шағын жер учаскелерінде бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар жапырақтар мен бақша қоқыстарын тазалау үшін қолданылады. Құрал тұтқамен жабдықталғандықтан пайдалануға толығымен дайын. Артықшылықтары Тегіс профильді серпімді тістер орындалатын жұмыстардың тиімділігін арттырады. Тулейкасы бар жұмыс бөлігі конструкциялық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тырма тозуға төзімді. Тырма жүктемелерге жақсы төзімділігімен ерекшеленеді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Иммерсиялық үлбірден жасалған жабын коррозиядан қорғайды, яғни тырма ұзақ уақыт қызмет етеді. Сырғанауға қарсы жабыны бар жұмсақ, ұзартылған тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқаның жоғарғы жағында ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.278 кг |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996137094 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

