
"Era" бұрауыштар жинағы, 5 дана, CrV, үш компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған 3 компонентті тұтқалары бар Matrix "Era" 13379 бұрағыштар жинағы 5 данадан тұрады. және бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Бұрауыштар PH және SL саңылауларына сәйкес келеді. Магниттелген ұштардың арқасында бекіткіштерді қолмен ұстаудың қажеті жоқ. Жинақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады және жиһазды құрастыру, тұрмыстық және кеңсе жабдықтарын жөндеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Өзектер хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Жұмыс бөлшектері индукциялық сөндіруден өткен және қаттылығы 50-56 HRC, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және сплайндардың мерзімінен бұрын жалауын болдырмайды. Хромдалған жабын штангаларды коррозиядан қорғайды, құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жұмыс бөліктері өткен фосфаттау олардың механикалық және коррозияға төзімділігін арттырады. Саусақ асты ойықтарында ойықтары бар үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 5 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996137971 |
- Бағасы: 2 668 ₸

