
Бутан баллонына арналған газ жанарғысы, жалын деңгейін реттегіш, Сибртех пьезо тұтандырғыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пьезо тұтандырғышы бар Sibrtech 91420 газ оттығы бутан цилиндріне орнатуға арналған. Ол үй шаруашылығында, автокөліктерді жөндеуде, кемпинг сапарларында немесе саяжайларда қолданылады. Оттық химиялық заттарды қолданбай от жағуға, қатып қалған бөлшектерді немесе майыстыруға арналған пластик беттерді қыздыруға, сондай-ақ мыс құбырларды дәнекерлеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қарапайым пайдалану — пьезо тұтану оттықты бірнеше секунд ішінде жұмыс күйіне келтіреді. Газбен жабдықтауды реттеу — жалынның қуатын орнатуға болады. Мамандандырылған шығын материалдары қажет емес — оттық стандартты бутан-пропан цистернасына орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.73 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.3 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.169 кг |
| Жанармай түрі | бутан, пропан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Штрих-код | 4044996153933 |
- Бағасы: 2 709 ₸

