
Алюминий деңгейі, күшейтілген, фрезерленген, 3 көз, екі компонентті тұтқалар, 800 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған алюминий деңгейі Matrix 34362 ұзындығы 800 мм, фрезерленген, 3 көзді және екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, көлденең, тік және 45 бұрышты беттерді тексеруге қызмет етеді. Құрылыс, жөндеу, монтаждау және жұмыстарды жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгей жеңіл, бірақ берік және берік алюминий профилінен жасалған.Саңылауларды электронды калибрлеу дәлірек өлшемдерге қол жеткізуге мүмкіндік береді.Жұмыс бетін фрезерлеу құралдың біркелкі орналасуын қамтамасыз етеді, бұл өлшеу қателігін азайтады.Ұстауға ыңғайлы болу үшін корпуста резеңкеленген кірістірулері бар тұтқалар қарастырылған.Корпустағы шкала сызықтық өлшемдерді жүргізу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 343-Соққыға төзімді тығындармен және тұтқалармен күшейтілген деңгейлер |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144993 |
- Бағасы: 5 016 ₸

