
КК-2200/50 ауа компрессоры, 2,2 кВТ, 350 л/мин, 50 л, тікелей жетек, майлы Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех КК-2200/50 әмбебап жылжымалы компрессоры тұрмыстық жағдайларға, автосервиске, гаражға, құрылыс алаңына, шағын өндіріске өте жақсы сәйкес келеді. Ол пневматикалық құралдарға, мысалы, соққы кілтіне немесе үрлеу пистолетіне қосылады. Құрылғы 1 сағатта 350 литр сығылған ауаны шығара алады. Қуат көрсеткіші 2.2 кВТ-қа дейін ұлғайтылды, ал ресивердің көлемі 50 литрді құрайды. Екі цилиндрлі орналасу, статордың үлкейтілген магниттік тізбегі және қозғалтқыштың автоматтандырылған орамасы өнімділікті арттыруға және жоғары жұмыс қабілеттілігіне қол жеткізуге мүмкіндік берді. Өндіруші қозғалтқышты қорғау жүйесін қарастырды. Төзімді пластиктен жасалған қаптама шаң мен бөгде бөлшектердің негізгі жинаққа енуіне жол бермейді, оны сынудан сақтайды. Ток және қызып кетуден қорғау жүйелері кернеудің жоғарылауы және қозғалтқыштың қалыпты температурасынан жоғары болған кезде жүйені автоматты түрде өшіреді. Компрессордың тағы бір артықшылығы - картердің қосымша өңделуі, ол тығыздағыштардың тығыз орналасуын және майдың ағып кетуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Кіріс және шығыс магистраліндегі қысымды бақылау - 2 манометр ыңғайлы жазықтықта орналасқан және деректерді тұрып оқуға болады. Артық қысымды автоматты түрде босату - егер картерде артық газ пайда болса, қысым тез арада теңестіріледі, бұл өнімділікті қажетті деңгейде ұстап тұруға көмектеседі. Зақымдануға төзімділік - қабырғаларының ауданы ұлғайған шойын цилиндрлер баяу қызады және компрессор бөлігінің тозуға төзімділігін арттырады. Кіретін ағынды сүзу - ауа көбік сүзгісі арқылы өтеді және қатты бөлшектерден құтылады, бұл компрессорды пневматикалық құралмен ластанудан және сынудан қорғауға мүмкіндік береді. Берік дәнекерлеу тігісі - қосылыстың сапасына ресивер қабырғаларының қалыңдығының жоғарылауы тікелей әсер етеді - 2 мм-ден астам. Коррозиядан қорғау - арнайы жабын тоттың пайда болуына жол бермейді. Ылғалды оңай кетіру - конденсат қышқылдануға ұшырамайтын арнайы шүмек арқылы ағызылады. Еуропалық үлгідегі қосқыштар - жылдам ажыратылатын қосылыстар рапид гайкаларды пайдалануды қажет етпейді, сондықтан пневматикалық құралдармен қондыруды жылдамдатады. Көзге түспейтін жұмыс - қосылған машинадан діріл таралмайды, резеңке тірек оларды сөндіреді. Техникалық қызмет көрсету ыңғайлылығы - клапанды бұрған кезде конденсатты төгу клапаны ашылады, бұл ылғалды кетіруді жеңілдетеді және кілтті пайдалануды қажет етпейді. Қарапайым қозғалыс - қуат пен көлемді қабылдағышқа қарамастан, дөңгелектер мен тасымалдау тұтқасының арқасында модельді айналдыру немесе жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 680 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 35.8 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 350 л/мин |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Штрих-код | 4044996154107 |
- Бағасы: 95 340 ₸

