
Электрлік шынжырлы ара EDS-2000, 2 кВТ,бойлық, шина 40 см, қадам 3/8, ойық 1,3 мм, 56 звенолар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік шынжырлы ара Denzel EDS-2000 қуатты 2 кВТ қозғалтқышпен жабдықталған, ол жөндеу, құрылыс, отын дайындау, жергілікті аумақты абаттандыру, шағын шеберханада жұмыс істеу сияқты тапсырмаларды орындауды қамтамасыз етеді. Аралау кезінде сіз зиянды түтіндерге тап болмайсыз, сондықтан құралды үй ішінде де қолдануға болады. Техникалық қызмет көрсету жеңілдетілген, себебі жанармай багын толтыру және оған қоспаны дайындау туралы қамқорлық жасаудың қажеті жоқ. Артықшылықтары: Жақсы салмақты теңестіру - бойлық орналасқан қозғалтқыш араны оңай ұстауға және бұрылу кезінде оны бүйірлеріне "үйіп" алмауға мүмкіндік береді. Сондықтан құралды жету қиын жерлерде маневр жасауға болады. Жұмсақ іске қосу жүйесі Soft start - араны қосу ақырын орындалады, бұл серпілістерді және қозғалтқышқа кенет жүктеменің пайда болуын болдырмайды. Қозғалтқыштың меншікті кедергісі аз мыс орамасы жоғары жүктемелер кезінде қозғалтқыштың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Қаптама 2-де 1 - қозғалтқыш сыртқы зақымданудан қорғалған және желдеткіш саңылаулардың арқасында ұзақ уақыт жұмыс істегенде қызып кетпей тиімді салқындатылады. Шынжырлы тежегіш - араның қатты шегінуі кезінде оператор интуитивті түрде қалқанға қолын тигізеді және тізбектің қозғалысы бірден тоқтайды. Осының арқасында жарақат алу және құралды басқаруды жоғалту ықтималдығы азаяды. Іске қосу құлпы - балалар немесе бөгде адамдар негізгі қосқышты басу арқылы араны байқаусызда қоса алмайды. Іске қосу қосқыш пен құлыптау түймесі бір уақытта ұсталғанда ғана мүмкін болады. SDS кілтсіз тізбекті керу жүйесі - корпустың бүйіріндегі реттеу бұрандасын бұрау арқылы тізбектің орнын бір қолмен реттеуге болады. Май деңгейін көзбен шолып бақылау - май багындағы қарау терезесі операторға жүріс бөліктерінің үйкелісі мен тозуын болдырмай, майды уақтылы құюға мүмкіндік береді. Майды қажетті көлемде беру - шынжыры бар шина автоматты түрде майланады, ал май мөлшері қозғалтқыштың айналу жиілігіне байланысты. Бұл аралау арматурасының тиімді кесілуін және жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Болат тісті тірек - бөренелерді немесе ағаштарды кесу үшін электрлік ара тұрақты түрде бекітіледі. Оператор аз шаршайды және ұқыпты кесу сызығына қол жеткізе алады. Дірілге қарсы жүйе - электрлі ара пайдаланушының буындары мен қан тамырларының саулығын сақтай отырып, ұзақ уақыт жұмыс істегенде іс жүзінде ыңғайсыздықты тудырмайды. Арматураны қорғау - аралау шинасы оны сақтау мен тасымалдауды қауіпсіз ететін қатты қаптамамен жабдықталған. Кабель құлпы - ұзартқыш сыммен жұмыс істегенде, ол ажыратылады немесе тізбектің астына түседі деп алаңдамайсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 246 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04152-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95618.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04152-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 206 мм |
| Тізбектің керілуін кілтсіз реттеу | Иә |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Сілтемелер саны | 56 дана |
| Қуат | 2.0 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | продольное расположение двигателя |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
- Бағасы: 49 560 ₸

