
Ауа компрессоры PC 2/100-360, 2.3 кВТ, 360 л/мин, 100 л, 10 бар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PC 2/100-360 компрессоры 360 л/мин кіріс өнімділігін қамтамасыз етеді, бұл оны күнделікті өмірде, автокөлік жөндеу шеберханаларында, құрылыста және шағын өндірістерде пайдалануға мүмкіндік береді. Пневматикалық құралдардың жұмысын қамтамасыз ету үшін 2,3 кВТ қуат жеткілікті, мысалы: үрлейтін және сырлайтын пневматикалық пистолеттер, пневмонейлерлер, пневмостеплерлер. Кешенді қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді: жүйенің апаттық тоқтауы шамадан тыс жүктеме немесе қызып кету жағдайында іске қосылады. Артықшылықтары: Шойыннан жасалған иінді білік пен цилиндр компрессордың қызмет ету мерзімін және сенімділігін арттырады. Тиімді майлау жүйесі бөлшектердің үйкелісін азайтады, бұл тозуға жол бермейді. Ауа сүзгісінің металл корпусы мен картридждің арасында резеңке тығыздағыш бар, ол ауаның ағып кетуіне жол бермейді, бұл абразивті бөлшектерсіз таза ауаға кепілдік береді. Іргелес беттерді қосымша механикалық өңдеудің арқасында картердің үлкен ресурсы. Қауіпсіздік клапаны артық қысымды автоматты түрде босатады, бұл төтенше жағдайлардың алдын алады. Аяқтардағы резеңке төсемдер қарқынды жүктеме кезінде де тұрақтылықты және діріл деңгейін төмендетуді қамтамасыз етеді. Редукторда екі манометр қарастырылған, олардың көмегімен ресивердегі және компрессордың шығысындағы қысымды бақылауға болады. Үлкен дөңгелектер мен тұтқа компрессордың платформа бойымен қозғалуын жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 68 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 750 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.84227 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.84227.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 360 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149738 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

