
Бутан баллонына арналған газ жанарғысы, саптаманың диаметрі 12 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саптаманың диаметрі 12 мм болатын Sibrtech 91435 газ оттығы пропан-бутан цилиндріне орнатуға арналған. Ол құбырларды және әртүрлі бөлшектерді қыздыру, дәнекерлеу, отты химиялық заттарсыз жағу үшін қолданылады. Оттық үйде, гаражда, саяжайда немесе пикникте пайдалы болады. Артықшылықтары Жалын температурасы 1300 градусқа дейін жетеді, бұл тапсырмаларды сәтті орындауға мүмкіндік береді. Жалынның қарқындылығын газбен жабдықтауды реттеу арқылы өзгертуге болады. Ұзартылған саптама жалынның тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Коллет қосылымы оттықты кез келген дерлік газ баллонына (пропан-бутан) жылдам орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.455 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.78 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.27 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.128 кг |
| Жанармай түрі | бутан, пропан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Штрих-код | 4044996153964 |
- Бағасы: 2 150 ₸

