
Шеткі тістеуіктер Mini, 105 мм, авторазжим, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 105 мм, автоматты қысқышы бар Matrix PRO Mini 17837 соңғы сым кескіштері жұқа сымдар мен сымдарды оңай және жылдам тістейді. Құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ күнделікті өмірде слесарлық және электрлік жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Сым кескіштер автоматты қысқышпен жабдықталған, бұл оларды пайдалануды айтарлықтай жеңілдетеді. Артықшылықтары Құрал сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді, өйткені хромованадий тобындағы беріктігі жоғары болаттан жасалған. Кесу жиектерінің қаттылығы 55-62 HRC құрайды, сондықтан олар қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және жоғары пайдалану мерзіміне ие. Сым кескіштердің ұзындығы небәрі 105 мм, яғни оларды алып жүруге ыңғайлы. Екі бөліктен тұратын тұтқалар пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда ыңғайлы отырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.112 кг |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 178-Серия шарнирно-губцевого инструмента "Мини" |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153926 |
- Бағасы: 1 820 ₸

