
17, 19, 21 мм, 1/2", 3 дана дөңгелек жиектеріне арналған алтыбұрышты соққылы бастиектер жиынтығы Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққы розеткаларының жинағы пневматикалық құралда доңғалақ бекіткіштерін орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Жинақ 3 элементтен тұрады: 17, 19, 21 мм. 1/2. Ерекшеліктері Жоғары сапалы хром-молибденді болаттан жасалған. Қорғаныс жабыны - фосфаттау. Пластикалық қорғаныс саптамалары. Жұқа қабырғалар. Пластикалық қорап. Артықшылықтары Жоғары динамикалық жүктемелерге төтеп береді. Коррозияға қарсы жабын. Жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін автомобиль жиектерін зақымданудан қорғайды. Оңай сақтауға арналған қорап. Жиынтықтылық Доңғалақ жиектеріне арналған соққылы бастиек, 17 мм - 1 дана. Доңғалақ жиектеріне арналған соққылы бастиек, 19 мм - 1 дана. Доңғалақ жиектеріне арналған соққылы бастиек, 21 мм - 1 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.814 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 146 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 131 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Пәндер саны | 3 дана |
| Бастың максималды өлшемі | 21 мм |
| Болат маркасы | CrMo |
| Бастың ең аз өлшемі | 17 мм |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996162843 |
- Бағасы: 7 322 ₸

