
17, 19, 21 мм, 1/2", 3 дана дөңгелектерге арналған 6 жақты ұзартылған барабан бастарының жинағы Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік қону алаңы бар Stels 13953 6 жақты ұзартылған соққы розеткаларының жинағы пневматикалық және электрлік соққы кілттеріне арналған 17, 19, 21 мм 3 саптамадан тұрады. Дөңгелектерді монтаждау және бөлшектеу кезінде шеткі бастар қажет болады. Бастары бар ұзартылған профильдің арқасында жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Жинақ жоғары сапалы хром-молибденді болаттан жасалған, бұл бастардың қызмет ету мерзімін және тозуға төзімділігін арттырады. Соққылы бастиектер жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан қызмет көрсету станциясында кәсіби пайдалану үшін жарамды. Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін бастар фосфат қабатымен жабылған. Дискілердің зақымдану қаупін азайту үшін бастармен бірге пластикалық қорғаныс қондырмалары бар. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін пластикалық қорап қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.814 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 146 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 131 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Пәндер саны | 3 дана |
| Бастың максималды өлшемі | 21 мм |
| Болат маркасы | CrMo |
| Бастың ең аз өлшемі | 17 мм |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық кейс, кейсте |
| Штрих-код | 4044996157542 |
- Бағасы: 11 747 ₸

