
1/2", 10-24 мм соққылы терең алтыбұрышты розеткалар жинағы, корпуста 12 дана. Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13998 соққылы терең алтыбұрышты розеткалар жинағы 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар 10-24 мм 12 саптамадан тұрады. Соққылы бастиектер жоғары динамикалық жүктемелерге шыдайды, бұл оларды құрылыс жұмыстары мен автоқызметтерді жүргізу кезінде гайкалармен бірге пайдалануға мүмкіндік береді. Ұзартылған профильді бастар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және шпилькаларға аппараттық құралдарды орнатуға ыңғайлы. Артықшылықтары Хром-молибденді болат бастардың тозуға төзімділігін және 44-48 HRC жұмыс бөліктерінің қаттылығын арттырады. Күңгірт фосфатталған жабын бастарды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Тасымалдау кезінде бастар жоғалмайды және сақтауға ыңғайлы, себебі жинақ қорапта жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 246 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Пәндер саны | 12 шт |
| Бастың максималды өлшемі | 24 мм |
| Болат маркасы | CrMo |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996157733 |
- Бағасы: 36 629 ₸

