
Torx 1/2" соққылы ұштық бастиектер жинағы, корпуста, 8 дана. Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TORX Stels 13999 соққылы розетка жинағы 1/2 дюймдік қону алаңы бар 8 қондырмалы корпуста жеткізіледі. Олар бекіткіштерді кілттердің көмегімен монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Соққылы бастиектер қарқынды динамикалық жүктемелерге есептелген, сондықтан кәсіби қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Жиынтықтағы барлық бастар хром-молибденді болаттан жасалған, сондықтан олардың жұмыс істеу мерзімі жоғары және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Жұмыс бөліктері 44-48 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл бастардың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Күңгірт фосфатталған жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді. Ұзартылған профиль шектеулі кеңістікте бұрандалы қосылыстарды орнатуды және бөлшектеуді жеңілдетеді. Жинақтағы металл қорап сақтаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 246 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.418 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Пәндер саны | 8 шт |
| Болат маркасы | CrMo |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Бастың өлшемі | Torx 30, Torx 40, Torx 45, Torx 50, Torx 55, Torx 60, Torx 70, Torx 80 |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996157740 |
- Бағасы: 25 640 ₸

