
Ысырмалы кілт, 120 тіс, 3/8" Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/8 дюймдік қосылыс квадраты бар жалпы 14136 ысырма кілті бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған. 120 тісті ысырма механизмі ерекше тегіс жүруді қамтамасыз етеді. Құрал жету қиын бекіткіштермен жұмыс істеу үшін оңтайлы — ысырманың қадамы небәрі 3 градус. Кілт ықшам жабдықты, велосипедтерді жөндеуге, жабдықты орнатуға жарамды, сонымен қатар үйде, гаражда немесе елде пайдалы. Артықшылықтары Кілт жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған және құралдың беріктігі мен тозуға төзімділігін арттыру үшін соғылған корпусы бар. Жұмыс кезінде саптама шарикті бекіткіші бар 3/8 дюймдік бекіту квадратымен мықтап ұсталады. Кілт саптаманы бірнеше секунд ішінде ауыстыруға мүмкіндік беретін жылдам қалпына келтіру батырмасымен жабдықталған. Жалауша қосқышының көмегімен ысырманың айналу бағытын бірден өзгертуге болады. Еркін айналу механизмі бекіткіштермен жұмысты жеңілдетеді. Тұтқаның түпнұсқа пішіні кілтті пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Тістердің саны | 120 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996161365 |
- Бағасы: 9 005 ₸

