
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х13,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х13,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2607 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140198 |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 170.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/8ab/bacw3sh4lkswgi3siix7z7tt2nopvali/140198_V2.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары 13 мм |
| Ең жоғары баға | 1020.00 |
| Ең төменгі баға | 1020.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары 13 мм |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х13,0, 5000 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5860 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260614313149 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

