
КР-2200/100, 2.2 кВТ, 350 л/мин, 100 л ауа компрессоры, белдік жетегі, майлы Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдік жетегі бар Сибртех КР-2200/100 май компрессоры ең өнімді модельдерге жатады. Қуаты 2,2 кВТ, 10 бар қысыммен минутына 350 литр сығылған ауаны шығаруға мүмкіндік береді. Мұндай өнімділік шағын өндірістерде, автосервистерде, құрылыс алаңдарында немесе ТҚС-да ұзақ мерзімді жұмыстар үшін жеткілікті. Сығу алдында ауа тазарту сүзгісі арқылы өтеді, содан кейін - көлемі 100 л ресиверге жіберіледі. Үлкен салқындату қанаттары бар шойын цилиндрлер қозғалтқышты қызып кетуден сенімді қорғайды. Кіріктірілген шамадан тыс жүктемеден қорғау қажет болған жағдайда қозғалтқышты өшіреді, осылайша бұзылуды болдырмайды. Белдік жетегі оператордың қауіпсіздігі үшін металл қаптамамен қорғалған. Артықшылықтары: Жоғары ресурс - төмендеткіш белдік жетекті пайдалану қозғалтқыштың айналу моментін, өнімділігін және беріктігін арттырады. әртүрлі диаметрлі 2 манометр - есептегіштер ресивердегі және шығудағы қысымды тіркейді, олардың өлшеміне байланысты көрсеткіштерді түсіну оңай. Шығатын ауа қысымының қосқышы - реттегіш ауаны 6-8 бар қысым диапазонында қамтамасыз етеді және компрессордың шамадан тыс жүктемемен жұмыс істеуіне жол бермейді. Артық қысымды босатуға арналған тыныс алу құрылғысы - картердегі сығылған ауаның генерациясының бүкіл циклі бойына қажетті жұмыс қысымы сақталады. Сапалы орындалуы - ресивер берік конструкциялық болаттан жасалған, берік дәнекерлеу тігісі бар және коррозияға қарсы бояумен қапталған. Ағып кетуден қорғау - картердің түйісетін беттерін механикалық өңдеу тығыздағыштардың тығыз орналасуын қамтамасыз етеді және майдың ағып кетуіне жол бермейді. Қозғалыс ыңғайлылығы - салмағы 50 кг-нан асатынына қарамастан, қондырғы үш дөңгелегі мен берік металл тұтқасының арқасында оңай ашылады және тасымалданады. Тыныш жұмыс - иінді біліктің айналу жиілігінің төмендеуіне байланысты шу деңгейі коаксиалды компрессорларға қарағанда айтарлықтай төмен. Конденсатты төгу - жиналған ылғалды кетіру ыңғайлы шарикті клапанның арқасында жылдам жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 1040 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 54.3 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 350 л/мин |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Штрих-код | 4044996154114 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

