
Майсыз ауа компрессоры LC 24-195, 1,1 кВТ, 195 л/мин, 24 л, 8 бар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кірістегі арзан және өнімді (195 л/сағ) Denzel LC 24-195 компрессоры майдың ауаға түсуіне жол берілмейтін жұмыстарға жарамды: электрониканы үрлеу, бояу жұмыстары, соның ішінде пневматикалық бүріккіш пистолеттермен және пневматикалық пистолеттермен. Екі деңгейлі қорғаныс жүйесі тіпті жоғары жүктемелер кезінде де тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді: желі қызып кетсе және шамадан тыс жүктелсе, қозғалтқыш автоматты түрде өшеді. Артықшылықтары: Цилиндр үйкеліске қарсы жабынмен өңделеді, бұл оны тозудан сақтайды. Цилиндрдің қырлы беті жылу таратудың тиімділігін арттырады, бұл үлкен ресурстарды қамтамасыз етеді. Шығудағы және пневматикалық желідегі қысым деңгейін көрсететін екі манометр қарастырылған, бұл бақылаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Әуе магистралін ресиверге тікелей қосуға болады. Тасымалдауды жеңілдету үшін компрессор тұтқамен және үлкен дөңгелектермен жабдықталған. Арнайы діріл тіректері компрессордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 590 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 21 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 195 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майсыз |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149707 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

