
Ауа компрессоры PC 50-260, 1.8 кВТ, 260 л/мин, 50 л, 10 бар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компрессор Denzel PC 50-260 пневматикалық жүйелер мен құралдарды сығылған ауамен қамтамасыз ету үшін қолданылады, мысалы: пневматикалық велосипедшілер, пневматикалық бұрғылар, пневматикалық дөңгелектер, пневматикалық жылытқыштар, пневматикалық сорғылар және басқалар. Қуаты 1,8 кВТ компрессор жеке пайдалануға да, құрылыс алаңына, автосервиске, коммуналдық қызметтерге де жарамды. Бір минут ішінде компрессор 260 литр ауаны сығып, оны 50 литрлік қабылдағышқа жібереді.Жақсы ойластырылған қорғаныс жүйесі сенімділік пен тұрақтылықты қамтамасыз етеді: қозғалтқыш қызып кеткенде және рұқсат етілген ток мәнінен асқанда автоматты түрде өшеді. Артықшылықтары: Тиімді майлау жүйесінің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі. Цилиндр мен иінді білік шойыннан жасалған, бұл компрессордың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Май ағып кетпейді - картердің барлық бөлшектері бір-біріне тығыз бекітілген. Қауіпсіздік клапаны артық қысымды төмендетеді, бұл төтенше жағдайлардың алдын алады. Сүзгі кептіргіш ылғалдың сығылған ауадан өтуіне жол бермейді. Арнайы резеңке тіректер діріл деңгейінің төмендеуін және компрессордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. 2 манометр ресивердегі және шығудағы қысымды бақылауға мүмкіндік береді, бұл жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Компрессордың ұтқырлығын үлкен дөңгелектер қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 650 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 740 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 33 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.8 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 260 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149714 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

