
Ауа компрессоры PC 2/100-400, Х-Pro, белдік, 2.3 кВТ, 400 л/мин, 100 л, 10 бар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 2,3 кВТ компрессор Denzel PC 2/100-400, X-PRO 400 л/мин кірістегі жоғары өнімділігімен ерекшеленеді, бұл оны автосервистерде және құрылыс алаңдарында пайдалануға мүмкіндік береді. Пневмоқұралдардың жұмысы үшін қолданылады, мысалы: пневмогайковерта, пневмостеплер, пневмоқ және басқа жабдықтар. Ауа 10 бар жұмыс қысымымен айдалады және көлемі 100 л ресиверге түседі. Ойластырылған қорғаныс жүйесінің арқасында қарқынды жүктемелерге де оңай төтеп бере алады. Шамадан тыс ток немесе рұқсат етілген температура көрсеткіштерінен асып кеткен жағдайда қозғалтқышты автоматты түрде өшіру іске қосылады, бұл компрессордың қызмет ету мерзімін және сенімділігін арттырады. Артықшылықтары: Шойыннан жасалған цилиндр мен иінді білік жоғары температураға және тозуға төзімді, сондықтан олар әлдеқайда ұзағырақ қызмет етеді. Ауа сүзгісінің металл корпусы ауаның сорылуын болдырмайтын резеңке тығыздағышпен жабдықталған. Картердің барлық бөлшектері сенімді түрде түйіскен, себебі олар қосымша механикалық өңдеуден өтеді, бұл майдың ағып кету қаупін азайтады. Металл тор компрессордың айналмалы бөліктерін жабады, бұл жарақат алу қаупін азайтады. Қалыңдығы 3 мм-ден асатын берік дәнекерлеу тігістері мен ресивер қабырғалары коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Екі манометрдің болуына байланысты ресивердегі және пневматикалық желідегі қысымды бақылау оңай. Компрессорды құрылыс алаңында жылжыту оңай, себебі ол дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған. Әмбебап қосылым - жылдам ажыратылатын Еуро-қосқыш қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 760 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1080 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 75 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 400 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149721 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

