
Бетонға арналған бұрғы, қос спираль, үш шаң өткізбейтін жиек, 22 x 310 мм DENZEL
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel бетон бұрғысы арт. 705053 SDS PLUS білігі және қос спиралі бар бетонда, кірпіште және таста тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол SDS Plus патронымен балғамен бұрғылауға арналған қондырғы ретінде қолданылады. Бұрғы құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы.Артықшылықтарыжоғары ресурс — қаттылығы 80-90 HRC ВК8 болаттан жасалған, W-тәрізді қайрауы бар карбидті кескіш пластина, соның ішінде таспен жұмыс істегенде, тесіктерді 30%-ға дейін жылдам бұрғылауға қабілетті.Беріктік және тозуға төзімділік — 40X легирленген болаттан жасалған жұмыс бөлігі қарқынды және ұзақ соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, сонымен қатар бұрғылауды орташа бағадағы аналогтар арасында ең жоғары өнімді етеді.Қос спираль және қосымша науасы бар ойық — шламды тиімдірек ағызуға байланысты жұмыс бөлігі қызып кетпейді, бұл бұрғылаудың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.Еуро аспасы бар ыңғайлы қаптама — жабдықты стендке қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 22 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 250 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996183589 |
- Бағасы: 2 727 ₸

