
Бензинді қайшы DTL-33, 33 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel DTL-33 триммері көгалдарға күтім жасауға және учаскедегі қалың бұталарды бақылауға арналған. Ол құрылымдық болаттан жасалған кескіш сызықпен және ара дискімен жабдықталған, сондықтан ол кез келген шөп пен жас бұталарды өңдей алады. Шөп шабу сызығының ені 42 см, дискімен 25,5 см. 1,8 а.к. қуатының арқасында. кескіш элементтің айналу жылдамдығы 9500 айн/мин жетеді, бұл тапсырмаларды жылдам шешуге жеткілікті. Артықшылықтары: Қозғалтқыш отынды үнемді пайдаланады, ал отын қоспасын дайындауға арналған сыйымдылық—диспенсер жеткізу көлеміне кіреді. Триммер сымсыз жұмыс істейді, сондықтан ол тіпті жету қиын жерлерде де шөпті оңай шабады. Эргономикалық велосипед тұтқасы берік ұстауды және ыңғайлы басқаруды қамтамасыз ететін асимметриялық пішінге ие. Триммер катушкасындағы түйме қозғалтқыштың айналу жиілігін төмендетпей, сызықтың ұзындығын ұзартуға мүмкіндік береді. Тек онымен жерге жеңіл соғу жеткілікті.Қорғаныс қақпағы бұтақтар мен тастардың операторға секіруіне жол бермейді. Қаптаманың алжапқышындағы пышақ жұмысқа кедергі келтіруі және қозғалтқыштың кернеуін арттыруы мүмкін сызықтың артық "құйрықтарын" автоматты түрде кесіп тастайды. Күрделі рельефте жұмыс істегенде, бір кескіш элементті екіншісіне жылдам өзгертуге болады — бұл бір минуттан аспайды. Сенімді редуктор, сапалы ілінісу және хромдалған қозғалтқыш цилиндрі триммердің қызмет ету мерзімін арттырады. Сондықтан оған кепілдік 3 жылды құрайды. Амортизациялық жүйе тербелістердің пайдаланушы ағзасына зиянды әсерін азайтады және тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бір иықты аспа жүйесі және жамбас қорғанысы триммердің қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді. Белдік оператордың биіктігіне қарай реттеледі. Триммердің салмағы ұқсас бензин үлгілерімен салыстырғанда өте аз — бар болғаны 7 кг. Бұл кез келген пайдаланушы оны сақтайтынын білдіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96261.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 49 820 ₸

