
FUBAG F50 арналған шегелер (1,05х1,25, 15 мм, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG F50 арналған шегелер (1,05х1,25, 15 мм, 5000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3123 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140122 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Тапанша F50 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 130.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG шегелер үшін F50 15 мм |
| Ең жоғары баға | 460.00 |
| Ең төменгі баға | 460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG шегелер үшін F50 15 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG F50 арналған шегелер (1,05х1,25, 15 мм, 5000 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4660 |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4260614313118 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

