
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм ұзындығы 25 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA арт. 57659 қапсырмалары шатыр жабындарын, төсемдерді және қабырғаларды қаптауды орнату үшін қолданылады. Олар жабдықтың өлшемі 25х1,25х1 мм болатын кез келген пневматикалық қапсырмаларға толтырылады. Артықшылықтары: Қапсырмалар болаттан жасалған және никельмен қапталған, сондықтан олар берік және коррозияға төзімді. Жабдық жұмыс кезінде құлап кетпейді және степлер дүкеніне ыңғайлы түрде толтырылады, өйткені блоктарға сапалы желімделген. Үшкір ұштарының арқасында қапсырмалар қатты материалдарға оңай соғылады және бір уақытта майыспайды. Қапсырмалар 310 HV қаттылығы мен 1100 Н/мм созылу беріктігіне байланысты деформацияланбайды. Бір жиынтықта 5000 дана бар, сондықтан қондырғы ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 59 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 98 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147024 |
- Бағасы: 5 210 ₸

