
Алюминий деңгейі мұрт-1, 0-1000, фрезерленген, 3 көз, тұтқалар, 1000 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех УС алюминий фрезерленген деңгейі-1,0-1000 34103 ұзындығы 1000 мм, 3 көзі мен тұтқасы бар, жоғары дәлдікті қажет ететін жұмыс процесінде жаңадан бастаған шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы. Құрал көлденең және тік жазықтықтардан және 45 градус бұрыштан ауытқуларды анықтауға көмектеседі.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтаралюминий профилі құралдың қажетті беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді.Жұмыс бөлігі фрезерленген, бұл өлшеулерді орындау кезінде қателерді азайтуға мүмкіндік береді.Корпустағы тұтқалар құралдың пайдалану ыңғайлылығын арттырады.Өлшеу шкаласы дайындамалардың өлшемдерін, сөрелердің енін және т.б. анықтауға мүмкіндік береді.Деңгейлік саңылауларды орнату кезінде электронды бақылау оның сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.47 кг |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 341-Уровни 3 глазка алюминиевые с двумя ручками фрезерованный |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144788 |
- Бағасы: 3 188 ₸

