
Алюминий деңгейі, күшейтілген, фрезерленген, 3 көз, 400 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 34360 арматураланған алюминий деңгейі, ұзындығы 400 мм, фрезерленген, 3 тесігі бар, көлденең және тік беттерді және 45 градус бұрышты тексеру үшін қолданылады. Құрал құрылыс алаңында таптырмайтын құрал болып табылады, өйткені оның көмегімен монтаждау, әрлеу және басқа жұмыстардың сапасы жақсарады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі құрылымның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.Ампулаларды монтаждау электроника көмегімен реттеледі, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді.Фрезерленген жұмыс беті өлшеулердің жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.Корпустағы өлшеу шкаласы өлшемдерді қосымша құралдарсыз жасауға көмектеседі.Корпустағы саңылаулар деңгейдің ілулі қоймасын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.288 кг |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 343-Соққыға төзімді тығындармен және тұтқалармен күшейтілген деңгейлер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996144979 |
- Бағасы: 3 729 ₸

