
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D230mm/ 22.2mm алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D230mm/ 22.2mm алмазды кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2784 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 37230-3 |
| Салмақ | 0,8 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 14 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 230 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 265.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/fc3/bhwm0ym9ern7ah1a141oloypc1wp6mj0/BetonExtraD230_37230_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/6ee/yrfg16mjwd9j91oz1x0sq7lr7x4kizia/BetonExtraD230_37230_3_V3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D230mm/ 22.2mm алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 3690.00 |
| Ең төменгі баға | 3690.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D230mm/ 22.2mm алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D230mm/ 22.2mm алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 4 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SHGU038, 4FB38L0SHKOOF9 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12102 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20140711 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 3 |
| Шиптордың ені | 290.00 |
| Штрих-код | 4260614312517 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

