
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d150мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d150мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3639 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 10150-3 |
| Салмақ | 0,34 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 200.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 150 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 175.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/3c4/1navad7pvz99zi4v23pzkrs0d91m6e3q/BetonProD150_10150_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/377/bb70yvz2zx7ygggu3tgq83q87gbgx1av/BetonProD150_10150_3_V3.jpg |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d150мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 1800.00 |
| Ең төменгі баға | 1800.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d150мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d150мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L16Q8P6RG, 4FB38L0SHE5A9N, 4FB38L0TCTRVGC |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7682 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,4 |
| Шиптордың ені | 8.00 |
| Штрих-код | 4260614312562 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

