
Плитка кескішке арналған кескіш ролик 15 x 6 x 1,5 мм. МТХ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87662 15,0 x 6,0 x 1,5 мм кескіш ролик MTX 87613-876255 плитка кескіштеріне орнатылады. Бұл шеберлерге керамикалық плиткаларды кесуге арналған қаптау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыаролик ВК-8 қатты қорытпасынан жасалған, соның арқасында ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және коррозияға төзімді.Роликтің шағын қалыңдығы 1,5 мм дәлдік пен жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етеді.Пайдаланушыға бекіткіштерді қосымша сатып алудың қажеті жоқ, өйткені олар жинақта бұрыннан бар.Бастаушы шеберлер роликті жеңе алады, өйткені ол оңай өзгереді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 6 мм |
| Болат маркасы | қорытпа ВК-8 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4044996136097 |
- Бағасы: 541 ₸

