
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3072 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 37125-3 |
| Салмақ | 0,2 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 14 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 125 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/663/ghsbxjt6ea5aw9yg9pqy11l3nyfe5s1a/BetonExtraD125_37125_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/193/tg17z89hfs0h5yl2r4ik39q9do05vg47/BetonExtraD125_37125_3_V3.jpg |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 2070.00 |
| Ең төменгі баға | 2070.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SH4SDCT, 4FB38L0SHJL4IJ |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8943 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20140711 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,8 |
| Шиптордың ені | 175.00 |
| Штрих-код | 4260614312500 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

