
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 32 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16GA Art. 57605 шегелері пневматикалық шегелерге 32x1,6x1,4 мм өлшемді бекіткіштермен толтырылған кез келген өндірушілерден толтырылады. Олардың көмегімен қаңылтыр және шатыр материалдары сенімді түрде бекітіледі: қаптамалар, төсемдер, плиткалар. Артықшылықтары: Никельмен қапталған болат шегелер беріктігімен және коррозияға төзімділігімен ерекшеленеді. Пайдалану және сақтау ыңғайлылығы үшін шегелер желімделіп, блоктарға жиналады. Жеткізу көлеміне 2500 дана кіреді, сондықтан жабдық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 83 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146928 |
- Бағасы: 2 304 ₸

