
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 35 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57607, 16GA типті шегелер монтаждау және құрылыс жұмыстарын жүргізу үшін кез келген маркалы пневматикалық шегелермен бірге қолданылады. Қимасы 1,6 х 1,4 мм және ұзындығы 35 мм материалдарды ағаш және металл беттерге мықтап бекітуге, жиһазды құрастыруға, әртүрлі қаңылтыр текстураларын бекітуге жеткілікті. Артықшылықтары: 16 типті GA — шегелер сәндік көрініс пен жоғары беріктікті біріктіреді. Гальваникалық жабыны бар болат конструкциясы — шығын материалдары коррозиядан және қоршаған ортаның жағымсыз әсерінен қорғалған. қаптамадағы 2500 дана — жинақ ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 83 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.28 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146935 |
- Бағасы: 2 576 ₸

