
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 38 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық шегелерге арналған Matrix 57609, 16GA типті шегелер ағаш және металл беттермен, маталармен, ДСП және басқа да қатты емес материалдармен монтаждау және құрылыс жұмыстарын жылдам орындауға мүмкіндік береді. Өлшемі 1,6 x 1,4 x 38 мм әрлеу түйреуіштерімен жұмыс істейтін шегелер үшін қолайлы. Артықшылықтары: 16 GA типі байланыстырудың жоғары тиімділігін және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шегелер коррозияға қарсы жабыны бар көміртекті болаттан жасалған, бұл жоғары беріктікті, сынудан және сынудан қорғауды қамтамасыз етеді. қаптамада 2500 дана — бір жинақ ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 39 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146942 |
- Бағасы: 2 739 ₸

