
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 40 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16 GA шегелері (арт. 57611) 1,6 х 1,4 мм қимасы және ұзындығы 40 мм жабдықпен жұмыс істейтін кез келген маркалы пневмонейлерлерге толтырылады. Олар жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуді, жиһазды құрастыруды және үйдегі интерьерді ұйымдастыруды айтарлықтай жеңілдетеді, өйткені материалдарды ағаш және металл беттерге бекіту күштерді қажет етпейді. Артықшылықтары: Болат конструкциясы — шегелер беріктігімен және сынуға жоғары төзімділігімен ерекшеленеді. Коррозияның алдын алу — барлық түйреуіштер никельмен қапталған. Қаптама 2500 дана — шегелер ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 41 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.44 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146959 |
- Бағасы: 2 959 ₸

