
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 45 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57613 шегелері 16 GA типті жабдықпен жұмыс істейтін пневматикалық шегелерге арналған. Олар қабырғаларды қаптауға, жиһаз жинауға, тұрмыстық ғимараттарды тұрғызуға, құрылыс алаңдарында және жөндеу жұмыстарында кәдімгі балғаны толығымен ауыстыруға көмектеседі. Артықшылықтары: Шегелер көміртекті болаттан жасалған, бұл бекіткіштердің жоғары беріктігіне кепілдік береді. Гальваникалық жабын жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді, себебі жабдық коррозияға ұшырамайды. Бір қаптамадағы шегелердің саны 2500 дананы құрайды, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.56 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146966 |
- Бағасы: 3 232 ₸

