
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 50 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16GA 57615 шегелері 1,6 x 1,4 x 50 мм бекіткіштермен толтырылған кез келген пневмонейлермен үйлесімді. Олар тұрмыстық мақсатта, шағын шеберханаларда және өндірістерде ағаш бұйымдарын безендіруге, ДСП, қатты тақта және металдан жасалған қаңылтыр материалдарын біріктіруге жарамды. Артықшылықтары: Шегелер көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктікке ие және құрастырылған конструкциялардың сенімділігін қамтамасыз етеді. Гальваникалық жабын жабдықты коррозиядан және тоттың жиналуынан қорғайды, сондықтан оны жоғары ылғалдылық жағдайында қолдануға болады. Бекіткіштер 2500 данадан тұратын ыңғайлы қораптарға салынған, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 51 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.78 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146973 |
- Бағасы: 3 563 ₸

